Вопросы по DCS UH1-H - Page 59 - ED Forums

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 04-27-2017, 03:46 AM   #581
Rediska
Veteran

Rediska's Avatar

Reputation power: 59
Rediska is a splendid one to beholdRediska is a splendid one to beholdRediska is a splendid one to beholdRediska is a splendid one to beholdRediska is a splendid one to beholdRediska is a splendid one to beholdRediska is a splendid one to beholdRediska is a splendid one to beholdRediska is a splendid one to beholdRediska is a splendid one to beholdRediska is a splendid one to behold

Нет. Двигатель просто не убивается по перегреву.
Old 04-29-2017, 02:24 PM   #582
oovaoosh
Member

oovaoosh's Avatar

Reputation power: 14
oovaoosh is a jewel in the roughoovaoosh is a jewel in the roughoovaoosh is a jewel in the roughoovaoosh is a jewel in the roughoovaoosh is a jewel in the roughoovaoosh is a jewel in the roughoovaoosh is a jewel in the roughoovaoosh is a jewel in the rough

Слетал щас первую миссию в пилот оон, получается что перегрев не влияет на работу двигателя, летел долго. Вопрос к разработчикам, так и должно быть?
oovaoosh is offline   Reply With Quote
Old 04-30-2017, 09:13 PM   #583
PilotMi8
3rd Party Developer

PilotMi8's Avatar

Reputation power: 102
PilotMi8 has much to be proud ofPilotMi8 has much to be proud ofPilotMi8 has much to be proud ofPilotMi8 has much to be proud ofPilotMi8 has much to be proud ofPilotMi8 has much to be proud ofPilotMi8 has much to be proud ofPilotMi8 has much to be proud ofPilotMi8 has much to be proud ofPilotMi8 has much to be proud ofPilotMi8 has much to be proud of

Quote:
Originally Posted by oovaoosh View Post
Слетал щас первую миссию в пилот оон, получается что перегрев не влияет на работу двигателя, летел долго. Вопрос к разработчикам, так и должно быть?
нет, доделаем таки))
PilotMi8 is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2017, 11:05 AM   #584
GORNYAK
Member

GORNYAK's Avatar

Reputation power: 9
GORNYAK is just really niceGORNYAK is just really niceGORNYAK is just really niceGORNYAK is just really niceGORNYAK is just really niceGORNYAK is just really niceGORNYAK is just really niceGORNYAK is just really niceGORNYAK is just really niceGORNYAK is just really niceGORNYAK is just really nice

После патча 2.1 я не могу сесть за стрелков на клавиши "3" и "4". У всех так?
Old 06-03-2017, 11:11 AM   #585
СКРИПАЧ
Member

СКРИПАЧ's Avatar

СКРИПАЧ is just really niceСКРИПАЧ is just really niceСКРИПАЧ is just really niceСКРИПАЧ is just really niceСКРИПАЧ is just really niceСКРИПАЧ is just really niceСКРИПАЧ is just really niceСКРИПАЧ is just really niceСКРИПАЧ is just really niceСКРИПАЧ is just really niceСКРИПАЧ is just really nice

Quote:
Originally Posted by GORNYAK View Post
У меня и до патча так было, сразу как Нормандию поставил так и все, не смог занять вышеуказанные места.
Old 06-03-2017, 05:26 PM   #586
BillyCrusher
ED Team

BillyCrusher's Avatar

Reputation power: 292
BillyCrusher has a brilliant futureBillyCrusher has a brilliant futureBillyCrusher has a brilliant futureBillyCrusher has a brilliant futureBillyCrusher has a brilliant futureBillyCrusher has a brilliant futureBillyCrusher has a brilliant futureBillyCrusher has a brilliant futureBillyCrusher has a brilliant futureBillyCrusher has a brilliant futureBillyCrusher has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by GORNYAK View Post
В панели ИИ стрелков включите режим Return Fire или Free Fire и можно будет переключиться.
Old 06-03-2017, 06:18 PM   #587
СКРИПАЧ
Member

СКРИПАЧ's Avatar

СКРИПАЧ is just really niceСКРИПАЧ is just really niceСКРИПАЧ is just really niceСКРИПАЧ is just really niceСКРИПАЧ is just really niceСКРИПАЧ is just really niceСКРИПАЧ is just really niceСКРИПАЧ is just really niceСКРИПАЧ is just really niceСКРИПАЧ is just really niceСКРИПАЧ is just really nice

Quote:
Originally Posted by BillyCrusher View Post
В панели ИИ стрелков включите режим Return Fire или Free Fire и можно будет переключиться.

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules